شما اینجا هستید: خانه » وبمانی » انواع پاسپورت در وبمانی

انواع پاسپورت در وبمانی

در شرکت وب مانی اعتبار حساب یک شخص بر اساس پاسپورت آن می باشد به عبارت دیگر هر چه پاسپورت اعتبار بیشتری داشته باشد شخص قابل اعتماد تر و مطمئن تر است و هنگام معامله کردن با او می توان از اطمینان خاطر بیشتری برخوردار بود.

انواع این پاسپورتها عبارتند از:

آلیاس پاسپورت: این پاسپورت بصورت رایگان برای شخصی که برای اولین بار موفق به دریافت WMID می شود اهدا می شود اطلاعات این پاسپورت مورد تایید شرکت وب مانی نیست،همچنین این اطلاعات قابل ویرایش در حساب کاربری فرد صاحب پاسپورت است و از کمترین میزان اعتبار برخوردار است. گرفتن این پاسپورت به منزله ی افتتاح حساب کاربری در وب مانی میباشد.

 

فرمال (formal) پاسپورت: این پاسپورت بصورت رایگان قابل دریافت است بصورتی که شخص می تواند با وارد کردن یک سری از مشخصات فردی خود این پاسپورت را دریافت کند،اطلاعات این پاسپورت مورد تایید سیستم وب مانی نیست، این اطلاعت قابل تغییر و ویرایش توسط فرد می باشد،این پاسپورت نیز از اعتبار کمی برخوردار است.

 

انیشیال (initial) پاسپورت:اولین پاسپورت وب مانی می باشد که دارای امنیت بالایی است، این پاسپورت رایگان نیست و مشمول هزینه میباشد .همچنین مدارکی(مانند شناسنامه،پاسپورت و…) برای صدور آن لازم است.

پرسنال(personal) پاسپورت:برای دریافت این پاسپورت فقط می توانید از نمایندگی های وب مانی که  دارای پاسپورت رجیسترد هستند یا خود شرکت وب مانی استفاده کنید این پاسپورت به عبارتی همان اینیشیال است که دارای امکانات بیشتری است:

 

*تمامی ویژگی های اینیشیال را دارا می باشد.

 

*توانایی دریافت وام از وبمانی.

 

مرچنت(merchant)  پاسپورت:این پاسپورت از نظر اعتبار و امنیت در سطح بالایی قرار دارد،برای دریافت این پاسپورت فقط باید از شرکت وب مانی تقاضا کرد،صدور این پاسپورت محدودیت دارد،این پاسپورت تمامی ویژگی های پاسپورت پرسونال را دارد،همچنین صاحب این پاسپورت توانایی صادر کردن انیشیال پاسپورت را دارد البته در صورت نماینده بودن آن شخص،که توسط شرکت وب مانی مشخص می شود.

توجه داشته باشید در سیستم وبمانی، اعتبار بیشتر پاسپورت به معنی سقف تراکنش‌های مجاز بیشتر خواهد بود. لذا در صورتیکه با اکانت وبمانی خود، مبالغ بالایی‌ را جابجا می‌کنید، پیشنهاد ما به شما این است که حتما برای گرفتن پرسنال پاسپورت وبمانی اقدام کنید.

برای شارژ حساب وب مانی خود کاربرمیتواند از دو روش استفاده کند:

1.روش خرید کارت شارژ وب مانی که بسیار سریع وبی دردسر میباشد که معمولا گرانتر است البته ان را برای خریدهای تا ارزش 200 دلاربه شما توصیه میکنیم.

2.روش دوم روش شارژ حساب به حساب میباشد که پس از پرداخت ریالی کاربر، کیف پول حساب وبمانی او شارژ میشود.دراین حالت کاربر شماره کیف وبمانی خود را در اختیار اکسیر پرو قرار داده وپس از واریزریالی عملیات شارژ حساب اغاز میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *