شما اینجا هستید: خانه » پرفکت مانی » پرفکت مانی چیست و چگونه کار می کند؟

پرفکت مانی چیست و چگونه کار می کند؟

درباره Perfect Money

حساب پرفکت مانی یک حساب اینترنتی جهانیست که در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است. این حساب با واحدهای پولی دلار آمریکا ( USD ) ،یورو ( Euro ) و گرم طلا ( GoldGrams ) کار می کند. این حساب با ایرانی ها مشکلی ندارد و حتی می توانید در قسمت انتخاب زبان ، زبان فارسی را برای سایت انتخاب کنید.به عبارتی Perfect Money یک سرویس مالی است که به کاربران اجازه می دهد تا پرداخت های فوری و انتقال پول را به صورت ایمن در سراسر اینترنت انجام دهند. این سرویس فرصت های منحصر به فرد را برای کاربران اینترنت و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی باز می کند.پرفکت مانی محبوب ترین بانک ارزی در ایران می باشد که برای واریز و برداشت نیازی به وریفای کردن ندارد، اما اگر آن را وریفای کنید، کارمزد خیلی کمتری بابت واریز از شما می گیرد به طور مثال در حالت وریفای شده کارمزد انتقال 50 دلار 0.25 دلار است ولی در حالت وریفای نشده 1 دلار می باشد.

تمام کاربران PerfectMoney می توانند به راحتی صندوق های خود را به سایر ارزهای الکترونیکی در کوتاه ترین مدت و با قیمت مناسب تبدیل کنند. روش تاسیس همکاری با بانک ها اجازه می دهد تا perfectmoney برای دریافت و ارسال در سراسر جهان مناسب و کاربردی باشد.

همانطور که در سیستم Perfect Money ثبت نام می کنید، می توانید یکی از سه وضعیت مختلف را انتخاب کنید. وضعیت حساب های زیر در دسترس است: Normal، Premium و Partner. حساب Normal یک حساب کاربری است که به تمام مشتریانی که در وب سایت PerfectMoney ثبت نام می کنند اختصاص داده می شود. حساب معمولی شما هیچ گونه محدودیتی نیز به شما نمی دهد.

حساب Premium به کاربرانی داده می شود که حساب خود را در طول یک سال فعال می کنند. برای ارتقاء حساب کاربری خود از حساب Normal به Premium، از شما درخواست می شود که درخواست این سرویس را به اداره خدمات مشتری Perfectmoney ارسال کنید. حساب های Premium از مزایایی برخوردار میباشند که شامل هزینه 2 درصدی برای انتقال از طریق بانک و نیز تطابق اولویت در تمام سپرده ها و از بین بردن بودجه های حساب شما می باشد.

حساب های Partner : تعیین شده تنها با رای اداره کل پرفکت مانی برای همکاران به منظور بهینه سازی پرداخت های B2B کمپانی هایی که تجارت خود را از طریق اینترنت پیش می برند. حساب های Partner به افرادی که مایل به بهینه سازی وب سایت های خود برای کسب و کار به معاملات تجاری هستند داده می شود. به طور معمول، افرادی که کسب و کار خود را از طریق اینترنت انجام می دهند، افراد اصلی برای به دست آوردن یکی از این حساب های Partner هستند. حساب های Partner حسابهای ممتاز تر هستند که اعتماد بالایی به دارنده و کسب و کار خود می دهند. برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن، هزینه 1.5 درصد از تخفیف از طریق کارت بانکی، 1.5 درصد هزینه سپرده از حساب مالی و 8 درصد سود سالیانه در حداقل حساب ماهانه میباشد.

Perfectmoney برای مشتریانی که فعالیت تجاری آنها با سیستم اینترنت مرتبط است،با در نظر گرفتن نیازهای مدرنیته IT مجموعه ای از بهترین راه حل های کسب و کار را فراهم می کند، از جمله ابزارهای کاربردی مناسب برای شهرک سازی هایی که به طور ویژه توسط سرمایه گذاران PerfectMoney توسعه داده شده است.

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، 0.5% (حداقل 0.01$) می باشد که از فرستنده کم می شود.

برای اینکه پرداخت ها در یک حالت اتوماتیک اجرا شوند سیستم پرداخت خودکار مجاز تنظیم شده است. این ابزار برای سازماندهی هزینه های ماهانه شرکت طراحی شده است.

وب سایت Perfectmoney به 20 زبان ترجمه شده است. سیستم چند زبانه اجازه می دهد تا تجارت خود را در سراسر دنیا انجام دهید.

امنیت
تحقیقات زیادی ثابت کرده اند که Perfect Money ترکیبی از فرایند امنیتی چند سطح با سادگی و راحتی استفاده از سیستم می باشد. جعبه ابزار برنامه سیستم امنیتی Perfect Money از توسعه همه فن آوری های مدرن و ابزارهای مدرن موجود برای سیستم کرک پرداخت استفاده می کند. در نتیجه، خطرات کاربران Perfect Money را به کمترین میزان می رساند. علاوه بر این، هر کاربر سیستم Perfect Money میتواند تنظیمات امنیتی را بصورت جداگانه انجام دهد.

سیستم امنیتی چند سطح
بررسی هویت:
این ابزار برای شناسایی حساب کاربری PerfectMoney مشتری استفاده می شود. این ابزار نوعی چشم مصنوعی برای Perfect Money است که ممکن است چهره مشتری را زنده نشان ندهد اما امکان شناسایی رایانه مورد استفاده برای ورود به حساب را فراهم می کند.
سیستم امنیتی پرفکت مانی به وسیله گروه تحقیقی علمی متخصصان در بخش امنیت مالی و اطلاعات طراحی شده است. مهندسان پی ام موفق شده اند که یک وسیله مطلوب برای امنیت مشتریان خلق کنند به استفاده از:

– تجربه طولانی مدت تحلیلگران در فعالیت با مقادیر بزرگ در دایره مالی؛
– تکنولوژی های هوش مصنوعی تصدیق مشتری؛
– بازرسی آنلاین سطح امنیت و محافظت مشتری ایفا شده توسط سرویس امنیتی پرفکت مانی

در صورتی که احراز هویت مشتری از شبکه یا زیر شبکه آدرس های IP که به حساب صاحب مرتبط نیست انجام شود، PerfectMoney ورودی حساب را مسدود می کند و یک کد ایمنی اضافی را به ایمیل مشخص شده در هنگام ثبت حساب ارسال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *